Trwa ładowanie...
d1cvxni
d1cvxni

Milestone Scientific przechodzi na NYSE z rynku OTC

Warszawa, 09.06.2015 (ISBnews) - Milestone Scientific Inc, licencjodawca technologii sterowanych komputerowo systemów dozowania znieczulenia, udzielonej Milestone Medical Inc, dokonała przeniesienia notowań akcji z rynku pozagiełdowego OTC na Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych NYSE, podała spółka.
Share
d1cvxni

"Z racji tego, że Milestone Scientific posiada 49,9% udziałów w Milestone Medical, uważamy, że dopuszczenie akcji spółki do obrotu na rynku NYSE, umożliwi zwiększenie świadomości i rozpoznawalności obu spółek na rynkach kapitałowych. Posunięcie Milestone Scientific bardzo dobrze wpisuje się w naszą strategię rozwoju i jest zgodne z naszymi planami, dotyczącymi przeniesienia notowań spółki Milestone Medical z rynku NewConnect na rynek regulowany Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych" - skomentował prezes Milestone Medical Leonard Osser.

Milestone Scientific jest wiodącą firmą medyczną w USA w obszarze badań i rozwoju, która rozwija i opatentowuje innowacyjne technologie iniekcji. Sterowane komputerowo systemy dozowania znieczulenia umożliwiają dokonywanie precyzyjnych, skutecznych i bezbolesnych wstrzyknięć.

Milestone Medical opracowała sterowane komputerowo, bezbolesne medyczne systemy dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz iniekcji dostawowych oparte na opatentowanej technologii firmy Milestone Scientific Inc. Opracowanie systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz systemu iniekcji dostawowych zostało zakończone. Obecnie firma czeka na wydanie zezwolenia na wprowadzenie na rynek obu systemów na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka otrzymała znak CE i pozwolenie na sprzedaż obu systemów w Unii Europejskiej.

(ISBnews)

d1cvxni

Podziel się opinią

Share
d1cvxni
d1cvxni