Qaqwqwrqw

Ministerstwo Cyfryzacji żegna Grumpy Cat. "Jest nam po ludzku przykro" - i smutna buźka

"Internet już nigdy nie będzie taki sam" – napisało na Twitterze Ministerstwo Cyfryzacji. I nie chodzi o żadne regulacje dotyczące prawa autorskiego czy nowinki technologiczne, ale śmierć kota. Kota wszystkich kotów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grumpy Cat ze swoja właścicielką, która na jego popularności zarobiła fortunę
Grumpy Cat ze swoja właścicielką, która na jego popularności zarobiła fortunę (East News, Fot: FaceToFace/REPORTER)
Qaqwqwrqw

Futrzana gwiazda internetu, kotka występująca pod pseudonimem "Grumpy Cat", nikogo jużnie rozśmieszy. O tym, że jest już w kocim niebie, informowaliśmy w piątek przed południem. O odejściu kota, który nie tylko był bohaterem licznych memów, ale też wystąpił w filmach, a nawet był twarzą (mordką?) wielu produktów, informują różne światowe media.

Wirtualne kondolencje złożył również resort cyfryzacji.

Qaqwqwrqw

Grumpy Cat mogła spokojnie uchodzić za najbogatszego kota świata. W ciągu 7 lat życia kotka o prawdziwym imieniu Tardar Sauce zarobiła fortunę, którą dziś szacuje się na 700 mln funtów.

Obejrzyj: Koty i szczury na celowniku badaczy

Popularność kotki pozwoliła jej właścicielce Tabathy Bundesen porzucić pracę w restauracji Red Lobster i całkowicie poświęcić się promowaniem Grumpy Cat. W budowanie marki w sieci zaangażował się również jej barat. Ostatecznie do dbałości o wizerunek kotki został zatrudniony menadżer Ben Lashes.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw