Trwa ładowanie...
da2qh3u

Mistrzostwa Polski w "PES 2015" odbędą się na Stadionie Narodowym

Mistrzostwa Polski w grze "Pro Evolution Soccer 2015" odbędą się 9 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzca pojedzie na finał mistrzostw świata "PES 2015" oraz finał Ligi Mistrzów w Berlinie.

Share
da2qh3u

Mistrzostwa Polski w "Pro Evolution Soccer 2015" zostaną rozegrane w Loży Platynowej Stadionu Narodowego na ośmiu specjalnie przygotowanych stanowiskach z konsolami PlayStation4. Sony jest partnerem turnieju. W zawodach weźmie udział 32 graczy, którzy w wyniku losowania zostaną przyporządkowani do 8 grup. Ostateczna lista uczestników zostanie ogłoszona do 4 maja.

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju ma być wyjazd na finał Mistrzostw Świata "PES 2015", finał Ligi Mistrzów UEFA w Berlinie oraz pakiet gadżetów piłkarskich od KONAMI. Oprócz tego pierwsza trójka otrzyma nagrody pieniężne (2 tys. zł dla mistrza Polski, 1,2 tys. zł dla zdobywcy drugiego miejsca oraz 800 zł dla zwycięzcy meczu o trzecie miejsce) od CDP.PL oraz PlayStation 4 Wireless Stereo Headset 2.0 i 3-miesięczne subskrypcje PlayStation Plus od Sony Computer Entertainment Polska.

Gra jest dostępna na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Producentem "PES 2015" jest firma KONAMI. Oficjalnym polskim dystrybutorem - CDP.PL. (PAP)

mk/ bk/ jra/

da2qh3u

Podziel się opinią

Share
da2qh3u
da2qh3u