Trwa ładowanie...
d47k1bn

MKiDN: "60+kultura" po raz drugi (komunikat)

...

Share
d47k1bn

25.09. Warszawa - MKiDN informuje:

"Pierwszy weekend jesieni, weekendem seniora z kulturą" - pod tym hasłem przebiegać będzie druga edycja akcji "60+kultura". 29 - 30 września br. (sobota-niedziela) seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych.

Weekend seniora z kulturą po raz pierwszy miał miejsce w ubiegłym roku. Uczestniczyło w nim wówczas ponad 100 placówek z całej Polski. O powodzeniu, jakim cieszyła się akcja świadczy fakt, że w tym roku przyłączyło się do niej ponad 200 ośrodków. Oferty skierowane przez nich do seniorów są różne - od bezpłatnego wejścia, przez specjalnie zorganizowane spotkania, wykłady i warsztaty po wycieczki z przewodnikami.

Kampania "60+Kultura" jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

d47k1bn

Wykaz uczestniczących w akcji instytucji (z podziałem na województwa) oraz ich oferty znajdują się na stronie www.mkidn.gov.pl. Informacje można również znaleźć na stronach internetowych konkretnych placówek.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d47k1bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47k1bn
d47k1bn