Trwa ładowanie...
d1frdo0

MLP Group wynajęła 59,4 tys. m2 powierzchni magazynowej w 2015 r.

Warszawa, 29.02.2016 (ISBnews) - MLP Group podpisała w ub.r. 21 umów najmu, dotyczących wynajęcia łącznie ponad 59,4 tys. m2 powierzchni magazynowej, z czego 30,4 tys. m2 powierzchni zostało wynajęte przez nowych klientów w nowo realizowanych inwestycjach, poinformowała firma.

Share
d1frdo0

"Skala podpisanych w minionym roku umów najmu potwierdza, że MLP Group jest w trendzie wzrostowym, kontynuując dynamiczny rozwój. W przygotowaniu mamy rozpoczęcie budowy kolejnych parków logistycznych, których realizacja pozwoli nam zwielokrotnić wielkość wynajmowanej powierzchni komercyjnej. Zapewni to jednocześnie dalszą poprawę osiąganych wyników finansowych" - powiedział dyrektor generalny Radosław T. Krochta, cytowany w komunikacie.

Największą umowę MLP Group podpisało z firmą Matras, zarządzającą siecią księgarni, która będzie korzystała z przygotowywanych ponad 14 tys. m2 w parku MLP Pruszków II, podano również.

"MLP Group na koniec minionego roku miało wybudowanych łącznie 303 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej, a wskaźnik pustostanów był na poziomie 2,6%. Jednocześnie w trakcie budowy było blisko 58 tys. m2 powierzchni" - czytamy w komunikacie.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Specjalizuje się w projektach built-to-suit, pod określone potrzeby najemcy. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1frdo0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1frdo0
d1frdo0