Trwa ładowanie...
d2vlkrf
28-09-2016 10:50

MLP rozpoczął budowę magazynu dla Auto Partner o pow. 7 tys. m2

Warszawa, 28.09.2016 (ISBnews) - MLP Group rozpoczął prace budowlane dotyczące magazynu o powierzchni ponad 7 tys. m2 dla Auto Partner, poinformował deweloper. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Bremer, a odbiór techniczny nowego obiektu planowany jest na I kwartał 2017 r., podano również.

d2vlkrf
d2vlkrf

"Zgodnie z harmonogramem, magazyn, który powstanie na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II, zostanie udostępniony najemcy do końca tego roku. Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz dokonanie odbioru technicznego planowane jest w I kwartale 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Auto Partner w parku logistycznym MLP Pruszków II uruchomi nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 7 tysięcy m2 wraz z blisko 600 m2 powierzchni biurowej, podano również.

"Oprócz powstającego obiektu w Pruszkowie Auto Partner wynajmuje ponad 16 tysięcy m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy Auto Partner powiększy zajmowaną dotychczas powierzchnię w Bieruniu do ponad 27 tysięcy m2" - czytamy w komunikacie.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Specjalizuje się w projektach built-to-suit, pod określone potrzeby najemcy. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)

d2vlkrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vlkrf