Trwa ładowanie...
d3bu11p

MoneyGram zwiększy zatrudnienie w Warszawie do 500 osób w br. i do 1000 w 5 lat

Warszawa 14.01.2014 (ISBnews) - Zatrudnienie w MoneyGram Global Business Center w Warszawie wzrośnie z obecnych 400 do 500 osób w tym roku, a ciągu 5 lat - do ok. 1000, poinformował agencję ISBnews CFO i COO MoneyGram Alex Holmes.

Share
d3bu11p

"Biorąc pod uwagę nasz wzrost i globalną skalę, możemy przewidywać, że warszawskie centrum powiększy się dwukrotnie, do 1000 zatrudnionych w ciągu następnych 5 lat" - powiedział Holmes w rozmowie z ISBnews.

Warszawskie biuro wspierające kluczowe funkcje dla biznesu w MoneyGram zostało dziś oficjalnie otwarte. Inwestycja przyczyniła się do powstania miejsc pracy dla specjalistów z obszaru sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania operacjami.

MoneyGram zapewnia dostęp do realizacji przekazów pieniężnych w prawie 6 tys. lokalizacji w Polsce, dzięki współpracy z partnerami: Bankiem Pocztowym, Bankiem BGŻ, Bankiem BPS, sklepami Pepco oraz firmą PlanB International.

"Obecnie współpracujemy z kilkoma polskimi partnerami. Stale poszukujemy nowych możliwości kooperacji, ale obecnie nie prowadzimy konkretnych rozmów. Współpraca z partnerami jest dla nas bardzo efektywnym modelem, dlatego nie planujemy w Polsce tworzenia własnych placówek" - powiedział również Holmes ISBnews.

MoneyGram zapewnia międzynarodowe przekazy pieniężne w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych, dzięki globalnej sieci 347 tys. placówek agentów, do których należą m.in. sklepy, międzynarodowe urzędy pocztowe i banki. MoneyGram oferuje również usługi związane z regulowaniem rachunków, poleceniami wypłaty, a także realizuje czeki urzędowe w wybranych krajach.

Tomasz Chaberko

(ISBnews)

d3bu11p

Podziel się opinią

Share
d3bu11p
d3bu11p