Trwa ładowanie...
d3q2knz
d3q2knz

Mostostal Warszawa wybuduje etap osiedla dla Ronsona za 34,2 mln zł netto

Warszawa, 05.11.2014 (ISBnews) - Mostostal Warszawa zawarł z Ronson Development umowę na generalne wykonawstwo kolejnego etapu inwestycji Osiedle Espresso w Warszawie na 142 mieszkania. Wynagrodzenie Mostostalu to 34,2 mln zł netto, podała spółka. Termin realizacji to 22 miesiące wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Share
d3q2knz

"Projekt przewiduje budowę budynku mieszkalnego ze 142 mieszkaniami, zlokalizowanymi na ośmiu kondygnacjach nadziemnych budynku. Na parterze znajdzie się też 8 lokali usługowych. Dla zapewnienia niezbędnej ilość miejsc parkingowych w projekcie przewidziano dwupoziomowy garaż podziemny na 175 samochodów, który zostanie zlokalizowany pod budynkiem mieszkalnym i dziedzińcem wewnętrznym. Wprowadzenie na budowę planowane jest na początku grudnia br." - powiedział dyrektor Oddziału Centralnego Mostostalu Artur Soczewica, cytowany w komunikacie.

Umowa dotyczy wybudowania budynku mieszkalnego wielorodzinnego z biurami i usługami oraz garażem podziemnym, wraz z niezbędnymi dojściami i dojazdami oraz infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycja powstanie na nieruchomości przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.

"To kolejne osiedle mieszkaniowe, po warszawskim Verdisie (również zlokalizowanym na Woli) oraz Kamienicy Jeżyce w Poznaniu realizowane przez Mostostal Warszawa dla Ronson Development" - przypomina spółka.

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2013 r. sprzedał 572 mieszkania, tj. o 51% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

d3q2knz

Podziel się opinią

Share
d3q2knz
d3q2knz