Trwa ładowanie...
d3i9r9b

MSiT ws. śledztwa dot. finansowania koncertu Madonny (komunikat)

...
Share
d3i9r9b

05.07. Warszawa - MSiT informuje:

- Zawiadomienie o wszczęciu śledztwa w sprawie finansowania koncertu Madonny na Stadionie Narodowym jeszcze nie wpłynęło z warszawskiej prokuratury okręgowej do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jeżeli wpłynie to urzędnicy ministerstwa są do dyspozycji prokuratury w celu jak najszybszego wyjaśnienia sprawy.

Ministerstwo Sportu i Turystyki nadal podtrzymuje swoje stanowisko, które przekazywało już zarówno Najwyższej Izbie Kontroli, jak też podczas postępowania sprawdzającego w prokuraturze.

d3i9r9b

Ministerstwo Sportu i Turystyki miało zgodę Ministerstwa Finansów na wydatkowanie środków z rezerwy celowej na zarządzanie Stadionem Narodowym w całym 2012 roku, nie tylko do dnia zakończenia turnieju Euro 2012, czyli 1 lipca 2012.

Cały spór między Ministerstwem Sportu i Turystyki a Najwyższą Izbą Kontroli dotyczy zatem kwestii, czy koncert Madonny mieścił się w formule zarządzania Stadionem Narodowym.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3i9r9b

Podziel się opinią

Share
d3i9r9b
d3i9r9b