Trwa ładowanie...
d47h5db
dobroczynność
19-12-2012 12:33

MSW: świąteczna akcja charytatywna (komunikat)

...

Share
d47h5db

19.12. Warszawa - MSW informuje:

Jacek Cichocki, minister spraw wewnętrznych włączył się do świątecznej akcji charytatywnej Fundacji "Odmienić Życie" i Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Dziś (19 grudnia br.) szef MSW podpisał specjalną bombkę, która zostanie sprzedana, a dochód organizatorzy akcji przeznaczą na pomoc osobom cierpiącym na choroby ośrodkowego układu nerwowego. Do akcji włączyli się również inni znani absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zorganizował akcję charytatywną, w ramach której odbywa się sprzedaż bombek z autografami znanych absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Również minister Jacek Cichocki, absolwent socjologii na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, został poproszony o włączenie się do akcji. Dziś (19 grudnia br.) szef MSW podpisał specjalną bombkę. Do akcji włączyło się wielu znanych absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego m.in.: prezydent Bronisław Komorowski, były premier Tadeusz Mazowiecki oraz mistrzyni olimpijska Irena Szewińska.

Całkowity dochód ze sprzedaży pamiątkowych bombek zostanie przeznaczony na cele Fundacji "Odmienić Życie", która zajmuje się pomocą osobom cierpiącym na choroby ośrodkowego układu nerwowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d47h5db
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47h5db
d47h5db