Trwa ładowanie...
d1q9v0v

MSZ: laureatka pokojowego Nobla dziękuje MSZ (komunikat)

...

Share
d1q9v0v

15.05. Warszawa - MSZ informuje:

Pięciodniowe warsztaty demokratyczne dla 40 działaczy opozycyjnych z Mjanmy zakończyły się w poniedziałek 14 maja w Rangunie. Ich uczestnikom, w tym Aung San Suu Kyi, przewodniczącej Narodowej Ligi na rzecz Demokracji i laureatce pokojowej nagrody Nobla z 1991 r., wręczono certyfikaty ukończenia warsztatów. Uczestnicy warsztatów podziękowali przedstawicielom Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Demokracji za organizację szkoleń, na których mówiono o zasadach funkcjonowania demokracji, nowoczesnych mediów i polskiej drodze przemian. Warsztaty "Democracy - lessons learned" otworzył 10 maja minister Rosław Sikorski podczas swej wizyty w Rangunie.

Aung San Suu Kyi przesłała organizatorom specjalne podziękowania za szkolenia. Napisała m.in.: "Wszyscy doceniamy możliwość uczenia się na waszych doświadczeniach".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ akuc/

d1q9v0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q9v0v
d1q9v0v