Trwa ładowanie...
d34qs0l

MSZ: wiceminister Winid rekomenduje Macedonii KTO "Rosomak" (komunikat)

...

d34qs0l
d34qs0l

09.10. Warszawa - MSZ informuje:

Promocji polskiego przemysłu obronnego poświęcona jest wizyta podsekretarza stanu Bogusława Winida w Macedonii. Wraz z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej gen. Waldemarem Skrzypczakiem 9 i 10 października, podczas spotkań z macedońskimi dyplomatami i wojskowymi, wiceminister Winid rekomenduje przede wszystkim Kołowy Transporter Opancerzony "Rosomak".

Polska oferta, w szczególności produkowany w Wojskowych Zakładach Mechanicznych w Siemianowicach Śląskich KTO "Rosomak", jest prezentowana podczas spotkań z przedstawicielami macedońskiego MSZ i MON. Sprawdzony m.in. w Afganistanie "Rosomak" spotkał się z dużym zainteresowaniem dyplomatów i wojskowych z Macedonii.

Wsparcie KTO "Rosomak" to jedno z działań MSZ na rzecz współpracy przemysłów obronnych. Dyplomacja będzie mocniej pomagać w pozyskiwaniu inwestorów, rozwijaniu współpracy technologicznej oraz promowaniu krajowego eksportu, w tym eksportu sprzętu wojskowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d34qs0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34qs0l