Trwa ładowanie...
d4evj1l

MSZ ws. udziału wiceministra Dowgielewicza w spotkaniu Instytutu Bruegela (komunikat)

...
Share
d4evj1l

22.06. Warszawa - Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje:

23-24 czerwca 2010 r. Sekretarz Stanu do Spraw Europejskich Mikołaj Dowgielewicz złoży oficjalną wizytę w Brukseli. Celem pobytu jest udział w corocznym spotkaniu wysokiego szczebla Instytutu Bruegela.

W całodniowej dyskusji Is Europe still on the map? weźmie udział przewodniczącym Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. Minister Dowgielewicz, wspólnie z Komisarzem ds. Gospodarczych i Walutowych Olli Rehnem, weźmie udział w panelu dotyczącym zarządzania gospodarczego w Unii Europejskiej - Repairing the euro area: how radical must we be?.

d4evj1l

Podczas wizyty planowane jest również spotkanie z Przewodniczącym Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Staffanem Nilssonem. Głównym tematem rozmów będą przygotowania do polskiej Prezydencji w Radzie UE i ustalenie wspólnych przedsięwzięć na drugą połowę 2011 roku.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ral/

d4evj1l

Podziel się opinią

Share
d4evj1l
d4evj1l