Trwa ładowanie...
dzj4n28
16-12-2016 12:33

Murapol uruchomił sprzedaż 162 mieszkań przy Parku Jaśkowa Dolina w Gdańsku

Warszawa, 16.12.2016 (ISBnews) - W ramach pierwszego etapu projektu spółki Murapol w Gdańsku wybudowany zostanie 10-kondygnacyjny budynek ze 162 mieszkaniami, poinformowała spółka. 

Share
dzj4n28

Murapol Nowa Morena to gdańska inwestycja grupy Murapol, która powstaje w okolicy ulic Rakoczego i Jaśkowa Dolina. W pierwszym etapie oprócz 162 mieszkań zaoferowanych zostanie także 10 lokali handlowych zajmujących ok 1 500 m2, a w kondygnacji podziemnej budynku będzie znajdowała się hala garażowa z 241 miejscami postojowymi, podano w komunikacie.

"Trójmiasto to bardzo interesujący region dla realizacji projektów deweloperskich. Z przeprowadzonych przez nas analiz wynika, że jego atrakcyjność inwestycyjna nadal będzie rosła. Przemawia za tym między innym duża zdolność regionu do przyciągania młodych ludzi z innych części kraju, co jest pochodną dynamicznie rozwijającego się rynku pracy" - powiedział prezes Murapola Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Grupa Murapol w Gdańsku, poza inwestycją Murapol Nowa Morena, realizuje także wieloetapowy projekt Osiedle Vivaldiego, w ramach którego zaoferowała klientom ponad 620 lokali mieszkalnych w 17 budynkach. Kolejne 154 mieszkania trafiły do nabywców w innej, gdańskiej inwestycji Grupy - trzyetapowym projekcie Orle Gniazdo, zlokalizowanym przy ul. Jabłoniowej. Także w tej lokalizacji Murapol przygotowuje kolejną inwestycję, w ramach której planuje wybudować ok. 300 lokali mieszkalnych, podano także.

"Na rynku trójmiejskim, grupa jest obecna również w Gdyni, gdzie już wkrótce zaoferuje ponad 1 tys. mieszkań w dwóch inwestycjach, przy ul. Nasypowej oraz ul. Starochwaszczyńskiej. Dodatkowo firma bacznie przygląda się rynkowi mieszkaniowemu w Sopocie. Docelowo Murapol zamierza na tyle zintensyfikować działalność deweloperską nad morzem, aby Trójmiasto było jednym z jego wiodących rynków działalności" - czytamy również.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2015 roku Murapol sprzedał 2 400 mieszkań.

(ISBnews)

dzj4n28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzj4n28
dzj4n28