Trwa ładowanie...
d1pihwh
otwarcie

Muszkieterowie otworzyli kolejny Bricomarché

Nowy sklep typu "dom i ogród" Bricomarché powstał w Gryfinie w województwie zachodniopomorskim. Od początku roku Grupa Muszkieterów powiększyła się o 10 placówek.
Share
d1pihwh

Grupa Muszkieterów liczy obecnie w Polsce 199 supermarketów prowadzonych pod szyldami Intermarché i Bricomarché. W nowym Bricomarché, na powierzchni 1427 m2 znajduje się 18 tys. artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych. Muszkieterowie oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów oraz akcesoria motoryzacyjne. Obecnie sieć Bricomarché liczy 63 placówki i jest liderem pod względem ilości supermarketów „dom i ogród” w Polsce.

Otwarciu nowego sklepu towarzyszyły liczne promocje, o których klienci dowiedzieli się z gazetek handlowych oraz billboardów. Sklepy sieci lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach, co pozwala właścicielom poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a przez to dostosować ofertę i politykę cenową do ich możliwości. Współpraca z samorządem pomaga lokalizować kolejne sklepy zgodnie z potrzebami mieszkańców. Grupa Muszkieterów otrzymała tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobra Firma 2008. Kapituła programu doceniła zaangażowanie Muszkieterów w działania na rzecz lokalnych społeczności. Grupa Muszkieterów to zrzeszenie niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Pod względem obrotów jest to największa grupa franczyzowa w Polsce. Muszkieterowie są obecni w 8 krajach Europy: w Polsce, Francji, Belgi, Hiszpanii, Portugali i na Bałkanach. W 2008 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 34,8 miliarda euro.
Grupa ma około 4 000 sklepów, 3 100 niezależnych przedsiębiorców i 130 000 pracowników.
JS
Handel-Net

d1pihwh

Podziel się opinią

Share
d1pihwh
d1pihwh