Trwa ładowanie...
d1uwh4c

Mysław wycofał z KNF prospekt emisyjny dot. przejścia na rynek główny i emisji

Warszawa, 15.04.2015 (ISBnews) - Zarząd Zakładów Mięsnych Mysław wycofał wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF), przygotowanego w związku z ofertą publiczną akcji serii F oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do notowań na rynku regulowanym akcji serii A, B, C, D, E, F oraz praw do akcji serii F, podała spółka.

Share
d1uwh4c

We wrześniu ub. roku spółka informowała, że złożyła prospekt emisyjny do KNF w związku z przejściem na rynek główny GPW z NewConnect. Przeniesieniu notowań miała towarzyszyć oferta publiczna. Mysław podał wówczas, że decyzja, co do terminu przeprowadzenia oferty jeszcze nie zapadła.

Maksymalna cena emisyjna w ofercie obejmującej do 5.200.000 akcji została ustalona na poziomie 3,50 zł. Oferta miała być skierowana tylko do nowych akcjonariuszy. Środki z emisji ZM Mysław zamierzały przeznaczyć na poprawę rentowności i umacnianie pozycji rynkowej.

Akcje ZM Mysław są notowane na NewConnect od lipca 2014 r. Przedmiotem działalności grupy kapitałowej Mysław jest produkcja wyrobów mięsnych z wykorzystaniem wszystkich dostępnych surowców, zarówno mięsa czerwonego, jak i białego. Spółka jest jednym ze znaczących podmiotów produkcji wędlin na rynku śląskim.

(ISBnews)

d1uwh4c

Podziel się opinią

Share
d1uwh4c
d1uwh4c