Trwa ładowanie...

Najważniejsza jest rodzina. Spółka zarządzana przez córkę Struzika dostała dofinansowanie

Marszałek woj. mazowieckiego Adam Struzik - rządzący w województwie nieprzerwanie od 18 lat - nie zapomina o najbliższych. Żona jest dyrektorem w starostwie, eksponowane stanowisko objęła też córka. Zarządzana przez nią spółka dostała właśnie 1,4 mln zł dofinansowania.

Najważniejsza jest rodzina. Spółka zarządzana przez córkę Struzika dostała dofinansowanieŹródło: PGO Płock
dvnjfvf
dvnjfvf

Adam Struzik od 2001 r. jest marszałkiem województwa mazowieckiego, a od 2015 r. także wiceprezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jak donosi dziennik "Fakt", w regionie Stuzika zna prawie każdy, jego najbliżsi pozostają w cieniu. Jednak nie mają powodów do złego samopoczucia, marszałek o nich nie zapomniał.

Zobacz też: Nowy skład warszawskiego ratusza. "Prezydentowi się nie odmawia"

Żona Adama Struzika jest dyrektorem w płockim starostwie, do gry weszła ostatnio też córka marszałka. 31-letnia Katarzyna Jakubowska doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a dwa lata temu została wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami (PGO) w Płocku.

Jak informuje "Fakt", młody wiek nie przeszkadza jej w osiąganiu sukcesów. Wręcz przeciwnie - dzięki tacie może się nimi pchwalić. Projekt przygotowany przez PGO, dotyczący wykorzystania energii słonecznej i wiatrowej w działalności Zakładu Produkcyjnego w Kobiernikach, dostał silny zastrzyk finansowy od zarządu województwa.

dvnjfvf

"Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekt otrzyma ponad 1,4 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020. Umowę w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik, Stefan Kotlewski prezes zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku oraz Katarzyna Jakubowska wiceprezes zarządu spółki" - czytamy w komunikacie spółki.

Fundusze z programu regionalnego przeznaczone zostaną na budowę elektrowni fotowoltaicznej o mocy 1 MW wraz z wiatrakiem o mocy 15-20 KW na terenie Zakładu Produkcyjnego w Kobiernikach, należącego do Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvnjfvf

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvnjfvf