Trwa ładowanie...
d2zc5a6

Największa perfumeria w regionie wchodzi do galerii handlowych. Otworzyła dwa sklepy w Polsce

iPerfumy by Notino to największa perfumeria internetowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma postawiła również na rozwój sklepów stacjonarnych. Pierwsze powstały w Poznaniu i Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy salon firmowy otwarto w galerii Posnania.
Pierwszy salon firmowy otwarto w galerii Posnania. (Wikimedia Commons CC BY, Fot: Wikimedia)
d2zc5a6

Firma Notino działa w kilkunastu krajach. Jej częścią jest dobrze znana w Polsce marka iPerfumy.pl. To największy tego typu sklep w Europie Środkowo-Wschodniej.

Szefostwo internetowej perfumerii zdecydowało się jednak na nowy etap w jej działalności. Zapachy można już zakupić również w stacjonarnych sklepach.

Zobacz także: Wiedzą o tobie wszystko. Jak sklepy śledzą smartfony klientów?

– Dla polskich konsumentów otwarcie stacjonarnych perfumerii wpłynie na uwiarygodnienie marki. Wielu klientów cały czas jeszcze ma obawy przed zakupami online, w szczególności dotyczy to kategorii perfum. W stacjonarnym salonie każdy będzie mógł przetestować naszą ofertę, a nawet sięgnąć po perfumy, których wcześniej nie miał odwagi zamówić online – podkreśla Dagmara Brzezińska-Marcu, Country Manager, cytowana przez retailnet.pl.

Pierwsze sklepy w Krakowie i Poznaniu

Pierwsze lokale pod szyldem iPerfumy.pl by Notino powstały w centrum handlowym Posnania w Poznaniu oraz w Bonarka City Center w Krakowie. Pierwszy ma powierzchnię ponad 240 m kw., drugi jest nieco mniejszy - zajmuje 212 m kw. Ceny w punktach stacjonarnych są identyczne jak online.

Spółka ma w planach otwarcie kolejnych sklepów.

d2zc5a6

Podziel się opinią

Share
d2zc5a6
d2zc5a6