Trwa ładowanie...

Nauczycielka skazana za gwałty na uczniu. Musi zapłacić mu milionowe odszkodowanie

28-letnia kobieta została uznana winną gwałtów na nieletnim uczniu. Do sytuacji doszło wielokrotnie. Z relacji nastolatka wynika, że romans trwał kilka miesięcy. Sąd uznał nauczycielką winną, skazał ją na więzienie i dodatkowo nakazał wypłacić młodemu mężczyźnie milion dolarów odszkodowania.

Nauczycielka skazana za gwałty na uczniu. Musi zapłacić mu milionowe odszkodowanieŹródło: Harmon County Sheriff's Office
d3bler6
d3bler6

Sędzia z Oklahomy stwierdziła, że kontakty seksualne z 28-letnią wówczas nauczycielką spowodowały u 15-letniego ucznia poważny "rozstrój emocjonalny". Chłopak wraz ze swoim ojcem wnioskował o przyznanie mu odszkodowania z uwagi na to, że po całej sytuacji nabawił się depresji. "Doświadczył upokorzenia, gdy członkowie jego społeczności publicznie go karali, oraz gdy obcy ludzie rozpoznawali go i pytali o skandal" - argumentował sędzia.

Jak podaje portal The Independent romans miał miejsce w 2014 roku i trwał kilka miesięcy. "Uprawialiśmy kilkakrotnie seks w klasie, w SUV-ie, w domu nauczycielki" - opowiadał uczeń w trakcie przesłuchiwań. Po pewnym czasie kobieta zrezygnowała z pracy jako nauczycielka, ale wciąż utrzymywała kontakt z nastolatkiem. Zaniepokojeni sąsiedzi dostrzegli, że łączy ją z chłopcem coś więcej niż tylko uprzejma znajomość.

Policja przez długi czas próbowała trafić na jakikolwiek ślad. W końcu udało im się zatrzymać kobietę w jednym z hoteli na terenie Mississippi. Chłopak spędzał tam wakacje z matką, a jego była nauczycielka postanowiła go odwiedzić. Funkcjonariusze weszli do pokoju, gdy przebywała tam w towarzystwie 15-latka.

Jennifer Caswell została skazana za gwałt oraz nakłanianie nieletniego do stosunków seksualnych. Kobieta ma spędzić 15 lat w więzieniu.

d3bler6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bler6