Trwa ładowanie...

nc+ chwali się nową ofertą na internet. Co można zyskać?

Jeśli masz telewizję w nc+, to możesz płacić za internet tylko wtedy, kiedy z niego skorzystasz - reklamuje się operator.

nc+ chwali się nową ofertą na internet. Co można zyskać?Źródło: East News, fot: East News
d29egkc
d29egkc

Oferta jest jednak bardzo rygorystyczna. Opłata za internet nie będzie naliczona tylko wtedy, gdy w ciągu całego miesiąca ani razu nie skorzystało się z sieci. Jeśli jednak skorzysta się choćby na chwilę, na przykład dla sprawdzenia poczty, trzeba już zapłacić normalną stawkę miesięczną.

Na takiej ofercie skorzystają ci, którzy na długo wyjeżdżają z domu albo ci, którzy czekają na koniec umowy z poprzednim dostawcą, a już teraz chcą podpisać umowę z nc+, by - na przykład - móc korzystać z oferty telewizyjnej tego operatora.

Wykupienie telewizji jest niezbędne, żeby móc skorzystać z oferty "Elastyczny internet". Ile kosztuje taka oferta? W zależności od limitu danych (10, 35, 100 GB) jest to - odpowiednio - 20, 35 i 60 zł bez grosza.

Mając telewizję w nc+, można też skorzystać z drugiej nowej promocji - telefonu mobilnego za 15,59 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Operator zaznacza jednak, że cena będzie obowiązywać tylko do końca tego roku. Potem wzrośnie do 20 zł bez grosza.

d29egkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29egkc