Trwa ładowanie...
d22gc5o

Neinver chce ukończyć komercjalizację Factory Ursus w Warszawie do końca marca

Warszawa, 13.02.2015 (ISBnews) - Neinver zamierza skomercjalizować centrum outletowe Factory Ursus w Warszawie w 100% do końca marca, podała spółka.

Share
d22gc5o

"W styczniu umowy na wynajem w rozbudowanym centrum Factory Ursus podpisały Sfinks i Empik Cafe. Miesiąc wcześniej na nowe powierzchnie w Factory Ursus zdecydowały się takie marki jak: Cropp, House, Home&Cook, Mountain Warehouse i Świat Książki. Neinver prognozuje, że do końca marca umowy obejmą już 100% powierzchni rozbudowywanego centrum" - czytamy w komunikacie.

Prace budowlane przy rozbudowie Factory Ursus przebiegają bardzo sprawnie. Inwestor skończył montaż konstrukcji stalowej szkieletu nowego obiektu. Trwa obecnie montaż połaci ściennych i dachowych. Skończona jest już cała konstrukcja parkingu podziemnego na 250 samochodów, podano również.

Nowa część Factory Warszawa Ursus zostanie oddana w IV kw. 2015 roku. Centrum zostanie powiększone o dodatkowe 6.000 m2 powierzchni handlowej, 30 nowych sklepów i ponad 500 dodatkowych miejsc parkingowych.

Factory Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków.

(ISBnews)

d22gc5o

Podziel się opinią

Share
d22gc5o
d22gc5o