Trwa ładowanie...
d1cq5m2

Netflix Inc. oferuje całkowicie spolszczoną wersję swojego serwisu telewizyjnego

Warszawa, 20.09.2016 (ISBnews) - Netflix Inc., jeden z największych internetowych serwisów telewizyjnych na świecie, ogłosił premierę całkowicie spolszczonego portalu, poinformował współzałożyciel i dyrektor generalny serwisu Netflix Reed Hastings.

Share
d1cq5m2

"Zawsze wiedzieliśmy, że Polacy cenią dobrą rozrywkę. Dlatego cieszymy się, że możemy teraz zaoferować polskim użytkownikom wersję naszego serwisu w ich rodzimym języku. Będziemy się cały czas rozwijać i dodawać do katalogu najlepsze filmy oraz seriale z Polski i całego świata" - powiedział Hastings, cytowany w komunikacie.

"Interfejs serwisu jest teraz dostępny w języku polskim, płatności można regulować w złotówkach, a bogatą ofertę oryginalną uzupełniły polskie filmy, seriale i programy. Netflix nawiązał też współpracę z pierwszym lokalnym partnerem - operatorem komórkowym T-Mobile. Operator przygotuje promocję, która umożliwi wnoszenie opłat za Netflix razem z rachunkiem telefonicznym" - czytamy w komunikacie.

W serwisie można wybierać spośród ogromnej liczby hollywoodzkich hitów, popularnych seriali, filmów polskich, filmów dokumentalnych i niezależnych, stand-upów i programów dla dzieci, a ponad 80% materiałów ma już polskie napisy lub lektora, podano również.

d1cq5m2

"Wiele z tytułów oferowanych w serwisie Netflix można oglądać w wysokiej jakości (część jest dostępna także w wersji Ultra HD 4K i HDR) i z dźwiękiem przestrzennym (Dolby Digital Plus 5.1). Zaawansowane rozwiązania personalizacyjne oraz możliwość utworzenia nawet pięciu profili w ramach jednego konta pomagają użytkownikom w odkrywaniu materiałów, które mogą ich zainteresować" - czytamy dalej.

Dla osób korzystających z urządzeń mobilnych Netflix przygotował funkcję kontroli użycia danych komórkowych, co pozwala im dostosować jakość i liczbę oglądanych programów do swojego abonamentu internetowego. Kolejnym przydatnym narzędziem jest fast.com, czyli prosta w obsłudze strona, służąca do sprawdzania szybkości połączenia zarówno w przypadku łącza szerokopasmowego, jak i internetu mobilnego. Użytkownicy z Polski mogą wypróbować bezpłatną wersję serwisu przez jeden miesiąc, zaznaczono również.

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, z którego korzysta ponad 83 mln aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów i seriali, w tym własnych seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych (tzw. Netflix Originals).

(ISBnews)

d1cq5m2

Podziel się opinią

Share
d1cq5m2
d1cq5m2