Trwa ładowanie...
goldman sachs
31-07-2014 12:58

Niesamowity prezent banku dla chorego nastolatka

Terry Grinner jest chorym na raka chłoniaka 17-latkiem. Jego matka napisała list z prośbą o pomoc do fundacji spełniającej marzenia. Udało się. Terry Grinner dostał szansę na przeżycie przygody swojego życia

Niesamowity prezent banku dla chorego nastolatkaŹródło: AFP
d1dqrrl
d1dqrrl

Terry Grinner jest chorym na raka chłoniaka 17-latkiem. Jego matka napisała list z prośbą o pomoc do fundacji spełniającej marzenia. Udało się. Terry Grinner dostał szansę na przeżycie przygody swojego życia.

Bank Goldman Sachs zaproponował Grinnerowi tygodniowy staż w swojej siedzibie w Nowym Jorku. Przedstawiciele banku postarali się, żeby był to niezapomniany czas dla nastolatka. W programie stażu m.in. wizyta na giełdzie, spotkanie z szefem Goldman Sachs Lloydem Blankfeinem, udział w programie giełdowym telewizji CNBC oraz zwiedzanie stadionu Yankees. Bank zafundował mu także szyty na miarę garnitur od Ralpha Laurena i parę designerskich butów.


Źródło: studio.wp.pl

- To dla mnie bardzo ważny tydzień. O czymś takim marzyłem przez całe swoje życie – powiedział Terry Grinner w wywiadzie dla Business Insider.

d1dqrrl

Trudno się z nim nie zgodzić. Grinner od najmłodszych lat miał talent do finansów. Ma już na swoim koncie spory sukces. Wziął udział w wirtualnym konkursie szkolnym, w którym trzeba było zainwestować 50 tys. dolarów. Po trzech miesiącach na jego koncie widniała kwota 75 tys.dolarów, podczas gdy konta jego kolegów święciły pustkami.


Źródło: studio.wp.pl

Terry ogłosił, że jeśli wyzdrowieje i rozpocznie karierę bankiera na Wall Street, to 25 proc. swoich zarobków będzie oddawał fundacji Make A Wish, która spełniła jego marzenie.


Źródło: studio.wp.pl

JK,WP.PL
Na podstawie businessinsider.com

d1dqrrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dqrrl