Trwa ładowanie...
d48ml1q

Nowa podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki (komunikat)

...

Share
d48ml1q

25.11. Warszawa - Wydział Prasowy Ministerstwa Gospodarki informuje:

24 listopada 2011 r., na wniosek ministra gospodarki Waldemara Pawlaka, prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał na stanowisko podsekretarza stanu w MG Ilonę Antoniszyn-Klik.

Nowa podsekretarz stanu jest magistrem ekonomii Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Obecnie doktoryzuje się z ekonomii politycznej negocjacji międzynarodowych. Ukończyła także podyplomowe studia na Akademii Dyplomatycznej w Wiedniu w zakresie zagadnień instytucji i prawa UE, stosunków międzynarodowych, dyplomacji, gospodarki światowej oraz prawa międzynarodowego stosunków transatlantyckich.

d48ml1q

Ilona Antoniszyn-Klik pełniła dotychczas funkcję wicewojewody Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Pracowała również w Komisji Europejskiej w ramach PHARE Institution Bulding Project "ERDF Implementation in Poland". Była także zastępcą dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego oraz Departamentu EFS i PROW w Urzedzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Jest członkiem Alumni Club of the European Univercity Viadrina oraz Alumni Club of the Diplomatic Academy Vienna.

Zna biegle cztery języki obce: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d48ml1q

Podziel się opinią

Share
d48ml1q
d48ml1q