Trwa ładowanie...

Nowa sieć burgerów w Polsce. Klienci czekali na otwarcie drzwi [NASZA RELACJA]

Max Premium Burgers otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu przyszły tłumy - głównie młodzież - by spróbować oferty konkurencji słynnego McDonald's. Na miejscu był nasz reporter, możecie zobaczyć jego relację wideo.

Share
Nowa sieć burgerów w Polsce. Klienci czekali na otwarcie drzwi [NASZA RELACJA]
Źródło: WP.PL, fot: WP
dwr57e0

Szwedzi od 10 lat myśeli o wejściu na polski rynek, ale dopiero teraz się na to zdecydowano. Pierwszy lokal otwarto dla klientów 1 września. Chętnych do spróbowania burgera nie brakowało.

Przedstawiciele Max Premium Burgers deklarują, że chcą powalczyć o klienta z McDonald's i Burger Kingiem. - Cieszymy się, że możemy otworzyć pierwszą polską restaurację właśnie we Wrocławiu. W planach mamy już kolejne, a w następnych latach chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć, by w ciągu dekady mieć w Polsce przynajmniej 200 restauracji - powiedział Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers podczas środowej konferencji prasowej we Wrocławiu.

W maju Bergfors zapowiadał w rozmowie z ISBNews, że w przyszłym roku otworzy w Polsce od 4 do 6 restauracji, z czego dwie lub trzy w Warszawie. W kolejnych latach rozwój sieci ma zaś przyspieszyć.

dwr57e0

Podziel się opinią

Share
dwr57e0
dwr57e0