Trwa ładowanie...

Nowa sieć burgerów w Polsce. Klienci czekali na otwarcie drzwi [NASZA RELACJA]

Max Premium Burgers otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu przyszły tłumy - głównie młodzież - by spróbować oferty konkurencji słynnego McDonald's. Na miejscu był nasz reporter, możecie zobaczyć jego relację wideo.

Nowa sieć burgerów w Polsce. Klienci czekali na otwarcie drzwi [NASZA RELACJA]Źródło: WP.PL, fot: WP
d1q8wiw
d1q8wiw

Szwedzi od 10 lat myśeli o wejściu na polski rynek, ale dopiero teraz się na to zdecydowano. Pierwszy lokal otwarto dla klientów 1 września. Chętnych do spróbowania burgera nie brakowało.

Przedstawiciele Max Premium Burgers deklarują, że chcą powalczyć o klienta z McDonald's i Burger Kingiem. - Cieszymy się, że możemy otworzyć pierwszą polską restaurację właśnie we Wrocławiu. W planach mamy już kolejne, a w następnych latach chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć, by w ciągu dekady mieć w Polsce przynajmniej 200 restauracji - powiedział Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers podczas środowej konferencji prasowej we Wrocławiu.

W maju Bergfors zapowiadał w rozmowie z ISBNews, że w przyszłym roku otworzy w Polsce od 4 do 6 restauracji, z czego dwie lub trzy w Warszawie. W kolejnych latach rozwój sieci ma zaś przyspieszyć.

d1q8wiw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q8wiw