Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
gotówka
Artykuł Sponsorowany
28-06-2021 11:55

Nowa usługa od Szybka Gotówka. Zwracamy część pieniędzy za zakupy!

Moneyback w Szybka Gotówka - zwrot części kosztów za zakupy. Jak to działa i w jaki sposób jest naliczane. Moneyback to coraz popularniejsza usługa bankowa. Swoje początki w Polsce miała już w 2009 roku. Prekursorem tej usługi stał się BZ WBK. Od tego czasu, w zasadzie każdy bank ma ją w swojej ofercie. Funkcja jest skierowana do osób, które na co dzień płacą za zakupy kartami płatniczymi i robią zakupy przez Internet. Wyjaśnijmy, zatem czym jest moneyback, jak to działa i co oferuje Szybka Gotówka w ramach tej usługi.

Artykuł sponsorowany
Nowa usługa od Szybka Gotówka. Zwracamy część pieniędzy za zakupy!Źródło: materiały partnera
d2snvzb
d2snvzb

Co to jest moneyback?

Na początku tego artykułu opowiemy, co to jest za usługa moneyback. Najprościej mówiąc jest to zwrot pieniędzy za zakupy bezgotówkowe. Kartą możemy zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i wykonać płatność przez internet. Musimy jedynie mieć aktywowaną usługę moneyback oraz zrobić zakupy w sklepie, który ma aktywną taką usługę. Należy jednak mieć świadomość, że nie wszystkie płatności bezgotówkowe są objęte tą promocją. Nie każdy bank ma również funkcję moneyback w swojej ofercie. Jeżeli jednak uda nam się skorzystać z tej promocji to zwrócone pieniądze w ramach tej usługi możemy wydać na dowolny cel. Nawet na spłatę zobowiązań lub wyjście do restauracji!

Jak działa moneyback w Szybka Gotówka?

Wydawać by się mogło, że taka usługa jest oferowana tylko i wyłącznie przez banki, które za wykonane transakcje bezgotówkowe zwracają część wydanych pieniędzy. Dzisiaj prawdziwą nowością jest wprowadzenie moneyback przez instytucje pozabankowe.Poniżej wyjaśnimy na jakich zasadach i jak to działa w ramach promocji od Szybka Gotówka.

d2snvzb

Jak pewnie już wiecie z powyższych informacji - Moneyback to częściowy zwrot pieniędzy za zakupy bezgotówkowe. Sklepy zwracają swoim klientom swego rodzaju nagrody za zakupy. Musicie jednak wiedzieć, że Szybka Gotówka zwraca jeszcze większą część pieniędzy niż większość banków i sklepów. Moneyback coraz bardziej zyskuje na popularności i możemy się z nim spotkać w różnych sklepach. Zwroty za zakupy oferują m.in. sklepy, takie jak:

●     AliExpress,

●     Neonet,

●     iHerb,

d2snvzb

●     Crocs,

●     50style,

●     Puccini,

●     Desigual,

●     GeekBuying,

●     Lacoste,

●     Answear,

●     Liki24,

●     Iparts.

Nowa usługa od Szybka Gotówka materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Podsumowując powyższe informacje robiąc zakupy online w wyżej wymienionych sklepach, dostajesz aż do 15% zwrotu wydanych pieniędzy w zależności od warunków w poszczególnych sklepach.

d2snvzb

Moneyback w Szybka Gotówka krok po kroku

●     Najpierw dokładnie zapoznaj się z ofertą firmy. Wejdź na stronę cashback.szybkagotowka.pl.

●     Wybierz sklep i zapoznaj się z informacją, jak duży zwrot pieniędzy możesz uzyskać za zakupy online.

●     Wybierz przycisk „do sklepu” i przejdź na stronę sklepu internetowego. System będzie wiedział, że trafiłeś do sklepu przez stronę Szybka Gotówka i wypłaci gotówkę za zrobione zakupy;

d2snvzb

●     Po zrealizowaniu zamówienia moneyback zostanie automatycznie zaksięgowany na Twoim profilu osobistym na cashback.szybkagotówka.pl.

Zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na dowolny cel - na zakupy, do skarbonki, na wycieczki, czy spłatę swoich zobowiązań.

Głównym warunkiem otrzymania cashbacku jest dokonywanie zakupów w sklepie internetowym dopiero po przejściu ze strony serwisu w ramach jednej sesji przeglądarki.

d2snvzb

Tutaj również należy dodać, że minimalna kwota wypłaty to 50 zł.

Nowa usługa od Szybka Gotówka materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Czy warto korzystać z moneybacku?

Moneyback jest atrakcyjną formą na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy. Usługa jest jednak dedykowana dla osób, które robią często zakupy bezgotówkowe. Możemy wtedy uzyskać dodatkowe bonusy i pieniądze na dowolny cel. Jeżeli nie korzystasz jeszcze z usługi moneyback, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Szybkiej Gotówki. Firma oferuje konkurencyjne zwroty za zakupy. Nawet do 15%, gdzie większość banków ma do zaoferowanie jedynie 5% zwrotu pieniędzy. Dzięki opcji Moneyback możemy otrzymywać zwrot pieniędzy za zrobione zakupy przez internet, czy nawet rachunki. Taką promocję oferuje Szybka Gotówka. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i rozpocząć robienie zakupów. Zaoszczędzone pieniądze mogą zostać wydane na dowolny cel.

Artykuł sponsorowany
d2snvzb
d2snvzb