Trwa ładowanie...

Nowe kanały od Canal+. Stacja chce walczyć serialami i dokumentami

Wystartowały nowe kanały Canal+. Telewizja chce powalczyć serialami i programem dla aktywnych. Choć nowości mają być płatne, to dla dotychczasowych abonentów udostępniono je na razie za darmo.
Share
Nowe kanały od Canal+. Stacja chce walczyć serialami i dokumentami
Źródło: WP.PL
d3ut97k

Wystartowały nowe kanały Canal+. Telewizja chce powalczyć serialami i programem dla aktywnych. Choć nowości mają być płatne, to dla dotychczasowych abonentów udostępniono je na razie za darmo. Nowości na Canal+ możesz sprawdzić w tv.wp.pl

Już 11 kanałów tematycznych ma w Polsce Canal+, który jest częścią platformy nc+. Od 11 maja zaczęły nadawać dwie nowości: Canal+ Discovery oraz Canal+ Serial. Pierwszy to kooperatywa dwóch medialnych koncernów. Francuzi porozumieli się z Amerykanami, bo chcą stworzyć propozycję dla widzów aktywnych i zainteresowanych podróżami.

Hitem stacji mają być programy takie jak polska produkcja "PrzeTwórcy", opowiadająca historie majsterkowiczów robiących coś z niczego. Discovery wyprodukuje też program o ciekawych hobby czy historyczny "Powrót do przeszłości", pokazujący rekonstrukcje bitew. W sumie na nowe produkcje tylko w tym roku zaplanowano kilka milionów euro. Większość ramówki zapewnią jednak programy z obszernej biblioteki Discovery.

d3ut97k

Drugi ze startujących w poniedziałek kanałów - Canal+ Seriale - to odpowiedź na coraz większą popularność tego formatu telewizyjnego. Platforma nc+ chce, by hitem na miarę "Gry o tron" stał się na przykład komediowy "Brooklyn 9-9".

Na nowych kanałach, podobnie jak w dotąd funkcjonujących stacjach filmowych, będzie obowiązywała zasada "absolutny brak reklam". Te nie będą ani przerywały programów, ani nie będą emitowane pomiędzy nimi. Spoty reklamowe pozostaną jedynie na kanałach sportowych.

Canal+ Discovery oraz Seriale na razie zostały udostępnione abonamentom za darmo, aż do końca obowiązywania ich umów.

d3ut97k

Podziel się opinią

Share
d3ut97k
d3ut97k