Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
budimex
22-05-2020 16:47
Artykuł sponsorowany

Nowe miejsca pracy. Budimex pilnie szuka specjalistów

Budimex prężnie rozwija swoją działalność z zakresu budownictwa kolejowego. Liczba realizowanych kontraktów sprawia, że spółka plasuje się obecnie na 2. miejscu wśród największych generalnych wykonawców kolejowych w Polsce. Lider branży budowalnej nie zwalnia tempa pracy i w dobie pandemii prowadzi ponad 100 nowych rekrutacji. Pracownicy poszukiwani do kontraktów kolejowych mogą liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem, ale także atrakcyjny pakiet benefitów. Budimex wygrał właśnie przetarg na realizację modernizacji węzła kolejowego Warszawa Zachodnia o wartości 1,9 mld złotych netto.

Share
Nowe miejsca pracy. Budimex pilnie szuka specjalistów Źródło: materiały partnera
d24v5qb

Największa firma budowlana w Polsce stale zwiększa portfolio projektów z zakresu budownictwa kolejowego. Obecnie Budimex kontynuuje prace m.in. nad modernizacją magistrali E59 między Rokietnicą a Wronkami oraz modernizacją stacji Gdynia Port.

Budimex wygrał również przetarg na realizację modernizacji węzła kolejowego Warszawa Zachodnia o wartości 1,9 mld złotych netto.

Spółka, w związku z rozwojem w obszarze projektów kolejowych, rekrutuje do swoich zespołów m.in. w województwie mazowieckim oraz śląskim. Na liście poszukiwanych kandydatów są specjaliści, inżynierowie budowy czy kierownicy robót.

d24v5qb

Więcej niż stała pensja

Osoby ubiegające się o pracę, zwłaszcza w niepewnych czasach kryzysu szukają stabilnego i atrakcyjnego pracodawcy, który uwzględnia w warunkach współpracy ich oczekiwania. Budimex odpowiada na potrzeby rynku oferując zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na stały rozwój. Każdy zatrudniony przez spółkę, poza dobrym wynagrodzeniem, otrzymuje także atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń, w tym opiekę medyczną czy system premii. - Jako pracodawca staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych zatrudnionych, nie tylko oferując atrakcyjne zarobki, ale również uwzględniając inne niż finansowe korzyści. Pracownicy Budimeksu otrzymują m.in. opiekę medyczną dla siebie i rodziny, dodatki mieszkaniowe, duży pakiet szkoleń i programów rozwojowych, posiłki regeneracyjne oraz inne benefity socjalne – mówi Cezary Mączka, Członek Zarządu Budimeksu SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W stabilnym zespole siła

Budimex to firma, która buduje i docenia stałe relacje z pracownikami. Wśród zatrudnionych w sektorze budownictwa kolejowego spółki, są osoby związane z nią długofalowo. Absolwenci studiów na przestrzeni lat, zdobywając wiedzę w praktyce awansują ze specjalistów na kierowników budów i kontraktów.

- Zależy nam na rozwoju członków naszego zespołu, dobrej atmosferze i wieloletniej współpracy. Cieszymy się, iż mimo częstych rotacji w branży budowlanej, w naszej firmie odnotowuje się najmniejszą liczbę odejść, szczególnie w dywizji kolejowej. Jako solidny pracodawca angażujemy się w ścieżkę kariery zatrudnionych m.in. poprzez szkolenia. Chcemy, aby pracownicy stale podnosili swoje kompetencje i zdobywali nowe umiejętności – mówi Cezary Mączka, Członek Zarządu Budimeksu SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

d24v5qb

Inwestycja w zaplecze

Prowadzone rekrutacje i nowe miejsca pracy to efekt długofalowej polityki Budimeksu, który umacnia swoją pozycję w sektorze kolejowym i zwiększa własne zasoby sprzętu. Angażując się w pełni w projekty, firma zaopatrzyła się, m.in. w sprzęt do prac torowych i robót sieciowych, który nie tylko umożliwia samodzielną realizację kontraktów, ale również usprawnia pracę.

Budimex aktualnie prowadzi prace nad modernizacją magistrali E59 między Rokietnicą a Wronkami, Linią Kolejową nr 7 Otwock – Pilawa, LCS Idzikowice na Centralnej Magistrali Kolejowej oraz modernizację stacji Gdynia Port.

To tylko niektóre przykłady dużych projektów kolejowych spółki. W swoim portfolio Budimex ma już także m.in. modernizację kolejowej linii obwodowej w Warszawie czy przebudowę stacji Olszamowice na Centralnej Magistrali Kolejowej.

d24v5qb

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24v5qb
d24v5qb