Trwa ładowanie...
d3jx9nd

Nowość w punktach Lotto. Ekstra Premia daje możliwość wygrania dodatkowych 100 000 zł

W Ekstra Pensji gramy o 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. Od wtorku 11 czerwca w punktach Lotto możemy wykorzystać szansę na dodatkową wygraną dzięki nowej opcji - Ekstra Premii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowość w punktach Lotto - Ekstra Premia
Nowość w punktach Lotto - Ekstra Premia (Forum, Fot: Daniel Dmitriew)
d3jx9nd

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy Lotto. Od wtorku dzięki Ekstra Premii będzie można wygrać dodatkowe 100 000 zł wypłacane od ręki.

Aby zyskać szansę na dodatkową wygraną, wystarczy dołożyć złotówkę do zakładu Ekstra Pensji, a chęć zagrania należy zgłosić sprzedawcy lub zaznaczyć odpowiednie pole na blankiecie. Liczby z zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu.

Losowania Ekstra Premii odbywać się będą tuż po losowaniu Ekstra Pensji, codziennie o godz. 21.40. Pierwsze losowanie już we wtorek 11 czerwca w studio Lotto. Transmisję z losowań można śledzić w TVP INFO, za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej.

d3jx9nd

Zobacz: Totalizator Sportowy: 19 groszy z każdej złotówki gier LOTTO wspiera sportowców

- By wygrać więcej, należy zwiększyć stawkę w grze – grając ze stawką x10 w Ekstra Pensji można wygrać nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii nawet 1 000 000 zł wypłacany od razu! Wyższa stawka to szansa na wyższe wygrane w każdym stopniu - czytamy komunikacie Lotto.

Ekstra Pensja i Ekstra Premia. Wyższa stawka to szansa na wyższe wygrane w każdym stopniu. Lotto.pl
Ekstra Pensja i Ekstra Premia. Wyższa stawka to szansa na wyższe wygrane w każdym stopniu.

Jeśli chodzi o wygrane w głównym losowaniu Lotto, przeznacza się na nie co najmniej 51% stawek wpłaconych za udział w grze. Po losowaniu pula preznaczona na wygrane dzielona jest między zwycięzców, którzy trafnie wytypowali wylosowane liczby.

d3jx9nd

Na "szóstki" przeznaczone jest 44% puli, na wygrane za trafienie "piątki" - 8%, a pozostała kwota dzielona jest między osoby, które trafiły "czwórki" i "trójki".

Wygrana za "piątkę" jest warta ok. 5300 zł. Za trafioną "czwórkę" można otrzymać około 170 zł. Za "trójkę" wypłacane jest 24 zł - czytamy na oficjalnej stronie loterii.

Czytaj także: "Multimilioner? Tu, u nas? Nie słyszałam". W Piotrkowie Trybunalskim na tropie tajemniczego bogacza

Dodatkowo, rekordową kumulację w loterii Eurojackpot, na początku maja rozbił mieszkaniec powiatu piotrkowskiego w Łódzkiem. Jej wartość to 193 396 500,00 zł (45 000 000 euro).

W historii naszego kraju wygrane nawet nie zbliżyły się do tej kwoty. Poprzedni rekord Lotto padł w 2017 w Skrzyszowie i wynosił 36 726 210,20 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jx9nd

Podziel się opinią

Share

d3jx9nd

d3jx9nd