Trwa ładowanie...
d1v0uvy

Nowy dyskont w Polsce. Pierwszy sklep Action już otwarty

W Galerii Park Leszno uruchomiony został pierwszy w Polsce sklep międzynarodowej sieci Action. To dyskont, który oferuje przede wszystkim produkty nieżywnościowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wkrótce Action otworzy kolejne sklepy w Polsce
Wkrótce Action otworzy kolejne sklepy w Polsce (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d1v0uvy

Action działa na rynku od 1993 r. Sieć rozpoczęła działalność w Holandii, a z czasem sklepy otwierała także w Belgii, Luksemburgu, Francji czy Niemczech. O wejściu firmy do Polski mówiło się od dłuższego czasu.

Wówczas mówiło się, że pierwszy polski sklep zostanie otwarty w Legnicy, jednak szybsze okazało się Leszno. Action powstał w Galerii Park. Wkrótce placówki mają zostać otwarte także w: Wałbrzychu, Świdnicy, Lubaniu, Głogowie i wspomnianej Legnicy.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

Oferta holenderskiego dyskontu to ponad sześć tysięcy produktów, w tym marki własne. Asortyment obejmuje dekoracje, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, artykuły dla zwierząt oraz odzież.

d1v0uvy

Sklep w Lesznie będzie czynny codziennie od 9 do 21.00. Tylko w tej placówce firma zatrudni 25 osób. W sumie w Polsce Action już zatrudnił 50 osób. Większość z nich przeszła intensywne szkolenie w Holandii.

Action

Sieci handlowe lgną do Polski

Action będzie musiał mierzyć się nie tylko z obecną już od lat na polskim rynku konkurencją - jak Pepco - ale także z siecią Tedi, która również zapowiedziała wejście do Polski.

d1v0uvy

To jednak jeszcze nie koniec nowości nad Wisłą. W I połowie 2017 r. w kraju pojawiło się kilka nowych marek. Kilka kolejnych jest bardzo zainteresowanych Polską. Wśród nich nawet sieć z Republiki Południowej Afryki.

d1v0uvy

Podziel się opinią

Share
d1v0uvy
d1v0uvy