ycipk-31tu8i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nowy pomysł ratuje McDonald's. Sprzedaż poszła w górę

McDonald's wprowadził "all-day breakfast" w amerykańskich restauracjach w październiku 2015 r., aby skutecznie konkurować ze swoimi rywalami na rynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy pomysł ratuje McDonald's. Sprzedaż poszła w górę
(WP.PL, Fot: Historyadororig/wiki/cc3.0)
ycipk-31tu8i

Wprowadzona przez McDonald's oferta śniadań w tej sieci od rana do wieczora pomogła firmie. Kwartalna sprzedaż McDonald's w restauracjach działających co najmniej przez rok, wzrosła o 5 proc. dzięki oferowanych w USA śniadaniom, które klienci mogą zamawiać przez cały dzień, a także dzięki mocnemu popytowi w Chinach.

W punktach McDonald's działających zaś co najmniej przez ostatnie 13 miesięcy sprzedaż ta wzrosła o 5,7 proc.

McDonald's wprowadził "all-day breakfast" w amerykańskich restauracjach w październiku 2015 r., aby skutecznie konkurować ze swoimi rywalami na rynku - z Chipotle Mexican Grill Inc i Shake Shack Inc.

ycipk-31tu8i

- W 2016 roku spodziewamy się kontynuacji pozytywnego trendu we wszystkich segmentach naszej działalności - mówi prezes McDonald's Steve Easterbrook, który objął to stanowisko w ub. roku.

Kwartalna sprzedaż McDonald's na rynkach "high growth", takich jak Chiny i Rosja, wzrosła o 3 proc.

Zysk netto McDonald's wzrósł w IV kw. 2015 r. do 1,21 miliarda dolarów z 1,1 miliarda w IV kw. 2014.

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-31tu8i

ycipk-31tu8i
ycipk-31tu8i