Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Obniż swoje rachunki za telewizję, Internet, telefon!

Wybór jednej oferty spośród całej masy dostępnych pakietów operatów często przyprawia o ból głowy.
Co robić w takiej sytuacji?

Share
Obniż swoje rachunki za telewizję, Internet, telefon!
d2nz87l

Sam Internet czy Internet i telewizja w pakiecie? Umowa na rok czy na dwa lata? Co wybrać, aby nie przepłacić? Wybór jednej oferty spośród całej masy dostępnych pakietów operatów, często przyprawia o ból głowy. Samemu trudno dokonać obiektywnego porównania i wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Co robić w takiej sytuacji?

Kiedyś dzwoniliśmy do doradcy handlowego, na infolinię operatora, odwiedzaliśmy salony firmowe. Dzisiaj odpowiedzią są różnego rodzaju internetowe porównywarki ofert.

Certyfikat Prezesa UKE

Jedną z nich jest "Pan Wybierak", największy i najbardziej niezależny projekt tego typu w Polsce. Rzetelność i wiarygodność portalu potwierdził ostatnio Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, przyznając projektowi panwybierak.pl Certyfikat w kategorii Przejrzysta Porównywarka Ofert Usług Telekomunikacyjnych.

Sprawdź pod swoim adresem

Co ciekawe, serwis panwybierak.pl prezentuje tylko te oferty, które rzeczywiście są dostępne w konkretnym, podanym przez nas miejscu (podajemy tylko miasto, ulice i numer budynku).

d2nz87l

Często okazuje się, że oprócz ofert znanych dużych firm, mamy do wyboru usługi solidnych lokalnych dostawców, o istnieniu których mogliśmy nawet nie wiedzieć!

Serwis pozwala nie tylko na świadomy wybór usług według określonych przez nas preferencji i parametrów, ale jednocześnie mamy możliwość bezpiecznego ich zamówienia bezpośrednio z poziomu portalu, w wybrany przez użytkownika sposób (np. przez internet, telefonicznie czy z pomocą dedykowanego doradcy).

Przedłuż umowę na korzystnych warunkach

Korzyści jakie daje porównywarka to nie tylko ułatwienie wyboru spośród licznych wariantów dla klientów, którzy chcą wykupić sobie usługi telekomunikacyjne „tu i teraz”. Portal zadbał również o klientów poszukujących najlepszych opcji na przedłużenie dotychczasowej umowy z operatorem.

Dzięki funkcji "Przedłużacz", przed końcem umowy otrzymamy powiadomienie o kończącej się promocji oraz zestaw specjalnych ofert dostosowanych do podanych wymagań. Do nas będzie tylko należała ostateczna decyzja, która z proponowanych opcji jest najkorzystniejsza.

d2nz87l

Szansa na darmowy abonament

W filmiku promującym serwis, twórcy zapowiadają niecodzienną akcję promocyjną. Polega ona na tym, że co setnej osobie, która zamówi dowolne usługi za pośrednictwem portalu, Panwybierak.pl zwróci koszty wybranych usług nawet przez dwa lata!

Wygodnie i przejrzyście

- _ Panwybierak.pljest pierwszą porównywarką na rynku, która skupia wszystkie oferty telekomunikacyjne w jednym miejscu, prezentując je w obiektywny i przejrzysty sposób. Liczba dostępnych na rynku ofert często zmuszała konsumentów do żmudnych poszukiwań, a ostateczna decyzja nie zawsze była zadowalająca _ - komentuje Paweł Jamiołkowski, dyrektor zarządzający Panwybierak.pl.

- _ Teraz, przy wykorzystaniu naszego serwisu, konsument może w jednym miejscu wygodnie sprawdzić wszystkie dostępne usługi i zamówić tę, która najbardziej odpowiada jego indywidualnym preferencjom - bez zbędnego gromadzenia ulotek, wychodzenia z domu czy rozmów telefonicznych z konsultantami - _dodaje Jamiołkowski.

Kontakt:

E: kontakt@panwybierak.pl

T: 533 383 869

Kontakt dla operatorów:

E: operatorzy@panwybierak.pl

T: 533 393 992

d2nz87l

Podziel się opinią

Share
d2nz87l
d2nz87l