Trwa ładowanie...
d2nf3k5

One-2-One dostała karę 7,9 mln zł za urządzenie gry hazardowej bez zezwolenia

15.06. Warszawa (PAP) - Spółka One-2-One dostała od Naczelnika Urzędu Celnego w Poznaniu karę w wysokości 7,9 mln zł za urządzenie gry hazardowej bez zezwolenia. Zarząd spółki nie...
Share
d2nf3k5

15.06. Warszawa (PAP) - Spółka One-2-One dostała od Naczelnika Urzędu Celnego w Poznaniu karę w wysokości 7,9 mln zł za urządzenie gry hazardowej bez zezwolenia. Zarząd spółki nie zgadza się z interpretacją i decyzją Urzędu Celnego w Poznaniu i złoży odwołanie do Dyrektora Izby Celnej w Poznaniu - poinformowała spółka w komunikacie.

"Toczące się postępowanie dotyczy konkursu SMS'owego +Sylwester w Dwójce 2009+. Decyzja Urzędu Celnego nie jest ostateczna i Spółce służy prawo odwołania się od niej, a jednocześnie, do czasu wyczerpania drogi prawnej, na Spółce nie ciąży obowiązek uiszczenia nałożonej kary" - podała spółka w komunikacie.

"Zarząd spółki One-2-One nie zgadza się z interpretacją oraz decyzją Urzędu Celnego w Poznaniu i niezwłocznie złoży odwołanie do Dyrektora Izby Celnej w Poznaniu w celu ochrony interesów spółki oraz jej akcjonariuszy. O dalszych krokach prawnych Spółka będzie informować akcjonariuszy w trakcie postępu procesu odwoławczego na swojej stronie www oraz w bieżących komunikatach giełdowych" - podano.(PAP)

bas/ osz/

d2nf3k5

Podziel się opinią

Share
d2nf3k5
d2nf3k5