Trwa ładowanie...

Opłata za taksówkę doliczona do rachunku telefonicznego? Klienci Play będą mieli taką możliwość

Klienci Play łatwiej zapłacą za przejazd iTaxi. Już wkrótce będą mogli dopisać koszt przejazdów do kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne w ramach usługi "Zapłać z Play".

Share
Opłata za taksówkę doliczona do rachunku telefonicznego? Klienci Play będą mieli taką możliwość
Źródło: Fotolia
d1ai010

"Play i iTaxi wdrażają innowacyjne rozwiązanie na europejskim rynku. Od teraz klienci największego krajowego operatora mogą dopisać koszt przejazdów iTaxi do kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne. Ten sposób płatności za taksówkę obejmie 10 polskich miast, w których działa Bilet iTaxi" - czytamy w komunikacie.

Firmy cieszą się, że to przełomowe rozwiązanie na europejskim rynku, które zwiększy komfort korzystania z usług taxi.

- Od teraz klienci mogą dopisywać koszty przejazdów taxi do rachunku telefonicznego i jednym przelewem bankowym zapłacić za usługi. Wierzę, że ta forma płatności będzie znacznym ułatwieniem dla użytkowników Play - powiedział CEO iTaxi Jarosław Grabowski, cytowany w komunikacie.

d1ai010

Szef Zespołu Direct Carrier Billing w Play Łukasz Perzyński dodał, że z roku na rok rośnie liczba produktów, za które można zapłacić razem z rachunkiem za usługi Play.

Obejrzyj: Jaki kredyt może wziąć mikroprzedsiębiorca?

- Już teraz klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty. Widzimy rosnące zainteresowanie tą metodą płatności, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dzięki współpracy z iTaxi, udostępniamy 'Zapłać z Play' za przejazdy taksówką – zauważył.

Partnerem technologicznym dostarczającym rozwiązanie jest Centili Ltd. - spółka będąca wiodącym integratorem płatności Direct Carrier Billing na całym świecie.

iTaxi to polska platforma technologiczna łącząca taksówkarzy i pasażerów poprzez nowoczesną aplikację mobilną, która działa na rynku od ponad 7 lat obejmując swoim zasięgiem największe miasta w Polsce.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ai010

Podziel się opinią

Share
d1ai010
d1ai010