Trwa ładowanie...
d3t5z1s
14-02-2017 07:51

Orange Polska chce zwiększać elastyczność i bronić rentowności

Warszawa, 1402.2017 (ISBnews) - Orange Polska przyspieszy proces upraszczania i przekształcania działalności, aby zwiększyć elastyczność i bronić rentowności. Aktualizację bardziej długoterminowych prognoz planuje przedstawić w dalszej części roku, kiedy operator będzie mieć lepszy obraz skutków podejmowanych działań, poinformował prezes Jean-François Fallacher.

d3t5z1s
d3t5z1s

"W 2017 roku, nasze zasadnicze priorytety nie ulegną zmianie, ale jeszcze bardziej skoncentrujemy się na usprawnieniu działalności komercyjnej i procesu inwestycyjnego. Warto podkreślić, że tym działaniom będą sprzyjać wprowadzone od początku 2017 roku zmiany organizacyjne w obszarze rynku masowego i biznesowego. Jeszcze bardziej uatrakcyjnimy propozycję dla klientów i przebudujemy kanały dystrybucji. Kilka dni temu wprowadziliśmy nową ofertę Orange Love - nasz pierwszy zdefiniowany pakiet (tzw. hard bundle) usług stacjonarnych i mobilnych" - powiedział Fallacher, cytowany w komunikacie.

"Wraz z telewizją 4K, ta oferta wyznacza nowe podejście do pozyskiwania gospodarstw domowych i promowania konwergencji. W 2017 roku planujemy poszerzyć zasięg sieci światłowodowej o ponad milion gospodarstw domowych, tj. znacznie więcej niż w 2016 roku, jednocześnie skracając czas dostarczenia usługi. Ponadto, przyspieszymy proces upraszczania i przekształcania działalności, aby zwiększyć elastyczność i bronić rentowności. Aktualizację bardziej długoterminowych prognoz postanowiliśmy przedstawić w dalszej części roku, kiedy będziemy mieć lepszy obraz skutków opisanych wyżej działań" - dodał prezes.

Pod koniec ub.r. Orange Polska zdecydował o zmianach organizacyjnych w zarządzie, które będą obowiązywały od początku 2017 r. i mają na celu przede wszystkim konsolidację zarządzania segmentem klientów indywidualnych.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, dostępu do internetu, telewizję oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP).

(ISBnews)

d3t5z1s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t5z1s