Trwa ładowanie...

Otwierają się nowe delikatesy. Będą czynne także w niedziele

Delikatesy Chorten w połowie stycznia pojawią się w Białymstoku. Sklep ma się wyróżniać ofertą świeżego mięsa i wędlin oraz dużym wyborem piw regionalnych.

Share
Otwierają się nowe delikatesy. Będą czynne także w niedziele
Źródło: Grupa Chorten, Fot: Materiały prasowe
dmp5b4a

W środę 15 stycznia nastąpi otwarcie nowej placówki partnerskiej Grupy Chorten w Białymstoku, przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 - informuje spółka.

- To lokalizacja w popularnym kompleksie Apartamenty Tysiąclecia, gdzie mieszka wiele rodzin z dziećmi, a więc zakładamy, że ma spory potencjał handlowy. Od dyskontów z sąsiedztwa chcemy wyróżnić się przede wszystkim asortymentem świeżym, zwłaszcza bogatą ofertą mięsno-wędliniarską, dlatego uruchamiamy stoisko partnerskie JBB - podkreśla, cytowany w komunikacie, Marcin Popławski, pełnomocnik sklepu.

dmp5b4a

W placówce klienci znajdą pełną ofertę ogólnospożywczą, do tego garmażerkę, owoce i warzywa oraz regionalne pieczywo z piekarni Kraska. Lokal został kompleksowo wyremontowany i wyposażony w nowe urządzenia, częściowo przy wsparciu technicznym Grupy Chorten.

Obejrzyj: Rząd zabiera się za akcyzę. Palikot: 85 proc. ceny wódki to akcyza

Na początek sklep będzie obsługiwany przez pięć osób. Delikatesy będą otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 6-22, będą także pracowały we wszystkie niedziele – od godz. 9 do 21. W dniu otwarcia zaplanowano specjalne promocje i degustacje marki "Z Podlaskiej Spiżarni".

dmp5b4a

W Grupie Chorten - na zasadach partnerstwa - działa już 1855 placówek, rozlokowanych w 15 województwach. W samym Białymstoku, skąd wywodzi się koncept, jest już ponad 100 sklepów. Nowe delikatesy to kompaktowe miejsce na szybkie, codzienne zakupy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmp5b4a

Podziel się opinią

Share
dmp5b4a
dmp5b4a