Trwa ładowanie...
dp2742l

P.A. Nova do końca lutego zabezpieczy finansowanie dla projektu w Jaworznie

06.02. Warszawa (PAP) - P.A. Nova podpisze do końca lutego dwie umowy kredytowe z BOŚ Bankiem, które w pełni zabezpieczą finansowanie budowy galerii handlowej Galena w Jaworznie....

Share
dp2742l

06.02. Warszawa (PAP) - P.A. Nova podpisze do końca lutego dwie umowy kredytowe z BOŚ Bankiem, które w pełni zabezpieczą finansowanie budowy galerii handlowej Galena w Jaworznie. Budowa ma ruszyć na początku marca. Koszt inwestycji to ok. 191 mln zł - podała spółka w komunikacie prasowym.

"P.A. Nova podpisze do końca lutego dwie umowy kredytowe z BOŚ Bankiem, które całkowicie zabezpieczą finansowanie galerii Galena w Jaworznie. Pożyczka w ramach unijnego programu Jessica będzie opiewała na kwotę 72 mln zł. Dodatkowo bank udzieli spółce kredytu komercyjnego, którego warunki i wysokość są w końcowej fazie negocjacji" - napisano w komunikacie.

Powierzchnia galerii to ponad 84 tys. m.kw, a powierzchnia handlowa to ok. 28 tys. m.kw. Zgodnie z harmonogramem obiekt ma zostać oddany do użytku do końca listopada 2015 r. (PAP)

jow/ ana/

dp2742l

Podziel się opinią

Share
dp2742l
dp2742l