Trwa ładowanie...
d3j0e1m
02-08-2016 12:14

paysafecard rozpoczął współpracę z Carrefour Polska

Warszawa, 02.08.2016 (ISBnews) - paysafecard rozpoczął współpracę z siecią sklepów Carrefour Polska, dzięki czemu internetowa gotówka jest dostępna w 200 hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Market, podała spółka.  

Share
d3j0e1m

"Badania paysafecard na temat gotówki przeprowadzone wśród Polaków pokazują, że 54,8% ankietowanych nie chce jej wycofania, natomiast 78,6% wyraża chęć korzystania z cyfrowego odpowiednika realnych pieniędzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów paysafecard poszerza sieć sprzedaży o kolejnego dystrybutora - Carrefour Polska. Współpraca z pewnością będzie z korzyścią dla polskich klientów oraz wzmocni naszą pozycję wśród użytkowników, którzy będą mogli dokonywać transakcji bezpiecznie, bez konieczności podawania danych personalnych oraz szybko i wygodnie - zupełnie jak przy pomocy prawdziwej gotówki" - powiedział dyrektor generalny paysafecard Udo Müller, cytowany w komunikacie.

paysafecard to internetowa metoda płatnicza typu prepaid dostępna w ponad 500 000 punktach sprzedaży w 43 krajach na całym świecie. Przy korzystaniu z paysafecard nie ma potrzeby podawania informacji na swój temat, danych bankowych ani numerów kart płatniczych. Do realizacji transakcji wystarczy 16-znakowy PIN paysafecard. Firma powstała w 2000 r. w Austrii i jest częścią Paysafe Group plc. Udziały Paysafe są notowane na Rynku Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. m2 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach.

(ISBnews)

d3j0e1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j0e1m
d3j0e1m