Trwa ładowanie...
d4j888r

PCM: Łączny plan dostaw na bieżący rok to blisko 9,5 tys. pojazdów

Warszawa, 10.11.2015 (ISBnews) - Grupa Prime Car Management (PCM) ocenia swój udział w przetargach i wymiany floty w tym roku na łączny wolumen ponad 4 tys. pojazdów. Natomiast łączny plan dostaw na 2015 rok to blisko 9,5 tys. aut, poinformował członek zarządu i dyrektor handlowy PCM Konrad Karpowicz.

Share
d4j888r

"W tym roku wygraliśmy wiele kluczowych przetargów na dostawę flot samochodów do korporacji. Grupa PCM ocenia swój udział w przetargach i wymiany floty w tym roku na łączny wolumen ponad 4 000 pojazdów. Natomiast łączny plan dostaw na 2015 rok to blisko 9 500 aut" - powiedział Karpowicz, cytowany w komunikacie.

Grupa stara się rekompensować niższą marże finansową zwiększaniem floty oraz stawianiem na usługi o większej wartości dodanej i zapowiada dalszą pracę nad wzrostem udziału usług CFM w koszyku oferowanych usług.

"Chcemy realizować ten cel między innymi poprzez transfer klientów korzystających z leasingu na leasing z usługami dodatkowymi. To już się dzieje, czego efektem jest wzrost produktów Semi FSL o ponad 30% r/r" - wskazał dyrektor handlowy PCM.

d4j888r

Prime Car Management jest jednostką dominująca grupy kapitałowej działającej na rynku flotowym pod marką Masterlease. Spółka prowadzi działalność w zakresie leasingu pojazdów i zarządzania flotą. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą także spółki: Futura Leasing, Masterlease oraz Futura Prime.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management (CFM). Grupa podaje, że pod względem liczebności floty pojazdów jest jednym z liderów na rynku usług zarządzania flotą w Polsce oraz jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe.

(ISBnews)

d4j888r

Podziel się opinią

Share
d4j888r
d4j888r