Trwa ładowanie...
d1sx6h9
d1sx6h9

Penta wejdzie na kolejne rynki zagraniczne z siecią aptek Dr. Max

Warszawa, 08.09.2016 (ISBnews) - Grupa inwestycyjna Penta Investments zdecydowała o dalszej ekspansji sieci aptecznej Dr. Max i wejściu na nowe rynki zagraniczne (poza Czechy, Słowację i Polskę), poinformowała Penta. W związku z tymi planami, Leonardo Ferrandino obejmie nowo utworzone stanowisko CEO Grupy Dr. Max i będzie odpowiedzialny za zarządzanie operacjami grupy na wszystkich rynkach i jej dalszą ekspansję, podano również.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1sx6h9

"Dr. Max jest jednym z najbardziej udanych projektów inwestycyjnych Penty, którego strategia zakłada dalszą konsolidację rynków europejskich. Leonardo Ferrandino jest menedżerem, który udowodnił swoje umiejętności zarządcze w segmencie aptecznym w wielu krajach. Wierzymy, że jego obecność w naszym zespole, przyspieszy ekspansję Grupy Dr. Max, jak również jej przemianę jakościową" - powiedział dyrektor inwestycyjny Václav Jirků, cytowany w komunikacie.

Leonardo Ferrandino przez 12 lat był związany z Admenta Italia, która jest częścią grupy Celesio - międzynarodowego dystrybutora hurtowego i detalicznego oraz dostawcy usług dla sektora farmaceutycznego i ochrony zdrowia, podano również.

Penta jest środkowoeuropejską grupą inwestycyjną, założoną w 1994 roku, działającą głównie w sektorach: ochrony zdrowia, usług finansowych, produkcji, handlu detalicznego i nieruchomości.

(ISBnews)

d1sx6h9

Podziel się opinią

Share
d1sx6h9
d1sx6h9