Trwa ładowanie...
d1kpgt0

Pezy Development zaprojektuje konsumencką wersję urządzenia Braster Tester

Warszawa, 18.12.2015 (ISBnews) - Braster podpisał porozumienie z firmą Pezy Development na wykonanie finalnej konsumenckiej wersji urządzenia do diagnostyki raka piersi - Braster Tester. Partner z Holandii zaprojektuje Tester przeznaczony do sprzedaży dla kobiet oraz przygotuje jego industrializację do masowej produkcji na zasadzie outsourcingu u renomowanego partnera zajmującego się tzw. produkcją kontraktową, podał Braster.

Share
d1kpgt0

Projekt konsumenckiej wersji urządzenia będzie realizowany w kilku etapach: od wyboru optymalnych protokołów komunikacji bezprzewodowej, poprzez dopracowanie ostatecznego designu, aż po przeprowadzenie wspólnie z wybranym podwykonawcą kontraktowym całego procesu industrializacji do momentu uruchomienia produkcji seryjnej.

"Zakończone właśnie wielomiesięczne negocjacje dotyczące zaprojektowania ostatecznej wersji urządzenia dla kobiet miały na celu wybranie partnera, który zaproponuje jakość na światowym poziomie i uwzględni najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Wybraliśmy PezyGroup, gdyż uważamy, że pracują w niej ludzie, którzy myślą podobnie jak my i dla których to co robią jest nie tylko pracą, ale i wielką pasją. Poza korzyściami w postaci globalnego doświadczenia partnera, wysokiej jakości świadczonych usług, ważny jest również efektywny model naszej współpracy. Nikt na świecie nie oferuje podobnego urządzenia, dlatego też niezwykle ważne jest elastyczność i kreatywność w procesie jego powstawania" - powiedział prezes Brastera Marcin Halicki, cytowany w komunikacie.

Podkreślił, że - co niezwykle ważne - partnerzy z Pezy zadeklarowali termin dostarczenia finalnego projektu urządzenia w czasie umożliwiającym wprowadzenie go do masowej sprzedaży w 2016 roku.

d1kpgt0

"Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc współuczestniczyć w tak innowacyjnym i globalnym projekcie, jak Braster. Jest to niezwykle ciekawa koncepcja, wymagająca kompleksowego spojrzenia i zaangażowania specjalistów z wielu dziedzin. Wierzę, że wniesiemy do projektu wartość dodaną w postaci naszych doświadczeń wieloletniej współpracy z międzynarodowymi koncernami" - powiedział prezes PezyGroup B.V.Henco Pezy, cytowany w komunikacie.

PezyGroup to holenderska firma, zatrudniająca ponad 100 specjalistów zajmujących się projektowaniem innowacyjnych urządzeń dla światowych dostawców elektroniki użytkowej. Specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu urządzeń konsumenckich, zaczynając od opracowywania strategii, poprzez design, projektowanie rozwiązań technicznych, aż po nadzorowanie procesu industrializacji i uruchamiania masowej produkcji.

Grupa Pezy składa się z czterech różnych marek (Ce Masters, Pezy, Promise, We ArePerspective), z których każda posiada kompetencje w określonej specjalizacji. Pezy z biurami zarówno w Europie jak i w Azji, zapewnia bieżący dostęp do największych dostawców m.in. komponentów elektronicznych. Wśród klientów Pezy są takie światowe marki jak: Philips, Siemens, Samsonite, Adlens oraz Art.

Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester - innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od czerwca 2015 r.

(ISBnews)

d1kpgt0

Podziel się opinią

Share
d1kpgt0
d1kpgt0