Trwa ładowanie...
d30lmhv

PGNiG: URE przedłużył obowiązywanie taryfy dystrybucyjnej PSG do końca roku

Warszawa, 09.06.2016 (ISBnews) - Prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) przedłużył termin obowiązywania taryfy dystrybucyjnej nr 3 Polskiej Spółki Gazownictwa (PSG) dla usług dystrybucji paliw gazowych i usług regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego do 31 grudnia, podało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG).

Share
d30lmhv

?PGNiG otrzymał informację o przedłużeniu decyzją prezesa Urzędu Regulacji Energetyki [?] obowiązywania Taryfy Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. nr 3 dla usług dystrybucji paliw gazowych i usług regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego (taryfa dystrybucyjna)" - czytamy w komunikacie.

W związku z przedłużeniem okresu obowiązywania taryfy dystrybucyjnej nr 3, stawki opłat za usługę dystrybucji i usługę regazyfikacji nie ulegają zmianie. Termin obowiązywania taryfy dystrybucyjnej został przedłużony do 31 grudnia 2016 r., podano również.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

(ISBnews)

d30lmhv

Podziel się opinią

Share
d30lmhv
d30lmhv