Trwa ładowanie...
d3dudks

Pharmena ma umowę na dystrybucję jej dermokosmetyków w Indiach

Warszawa, 21.01.2016 (ISBnews) - Pharmena ma umowę dotyczącą dystrybucji produktów spółki na rynku indyjskim, podała spółka.

Share
d3dudks

"Koszty marketingu i sprzedaży produktów ponosi dystrybutor. Umowę zawarto na warunkach rynkowych" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu, powyższa umowa może mieć w ciągu kilku najbliższych lat istotny wpływ na zwiększenie sprzedaży dermokosmetyków.

"Rozpoczęcie współpracy z powyższym dystrybutorem ma na celu ekspansję na nowe rynki zbytu poza granice kraju, co stanowi jeden z elementów realizacji strategii spółki w zakresie poszerzenia kanałów dystrybucji dermokosmetyków; [?] realizacja w/w umowy może mieć istotny wpływ na osiągane przez Pharmena przychody ze sprzedaży produktów w ciągu kilku najbliższych lat" - podsumowano w informacji.

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Jest notowana na New Connect od 2008 r.

(ISBnews)

d3dudks

Podziel się opinią

Share
d3dudks
d3dudks