Trwa ładowanie...
oferta
26-07-2014 08:14

Pięć hoteli w Paryżu organizuje wakacyjną akcję "płać, ile chcesz"

Do 10 sierpnia możemy spędzić jedną noc w paryskim hotelu, płacąc tyle, ile chcemy - taką ofertę proponuje pięć hoteli w stolicy Francji. Do wyboru są trzy- i czterogwiazdkowe hotele znajdujące się poza ścisłym centrum stolicy, w IX i XI dzielnicy Paryża.

Pięć hoteli w Paryżu organizuje wakacyjną akcję "płać, ile chcesz"Źródło: Fotolia, fot: scaliger
d43xsb8

Aby skorzystać z oferty, należy zarezerwować nocleg na stronie "payezcequevousvoulez" (fr. płać, ile chcesz). Po zakończeniu pobytu to klient decyduje, ile zapłaci za usługi, z których skorzystał.

"Tyle, ile jest warte, nie tyle, ile kosztuje" - czytamy na oficjalnej stronie akcji. Jak zapewnia właściciel hotelu Tour D'Auvergne i pomysłodawca przedsięwzięcia, Aldric Duval, jego celem jest poznanie prawdziwej opinii klientów na temat jakości hoteli i usług.

- W Paryżu ceny znacznie się wahają. Trudno zrozumieć, dlaczego jednego dnia płaci się 100 euro, a kolejnego - 300. Wielu klientów korzysta z usług pośredników zamiast rezerwować pobyt bezpośrednio w hotelu - tłumaczy Duval, zaznaczając, że hotelarzom trudno jest ustalić ceny. - Ufamy klientom - zapewnił.

d43xsb8

Liczba miejsc jest ograniczona, każdy hotel oferuje co noc dwa lub trzy pokoje dwuosobowe. Możliwe, że do inicjatywy dołączą kolejne paryskie hotele.

Jak podkreśla francuski dziennik "Le Figaro", nie wolno zapominać, że należy uiścić dodatkowe stałe opłaty, między innymi podatek od pobytu i koszty rezerwacji w wysokości 17 euro.

Inicjatywa "płać, ile chcesz" została zapoczątkowana w 2007 roku przez brytyjski zespół rockowy Radiohead. Muzycy udostępnili wówczas w internecie swoją nową płytę bez ustalania konkretnej ceny za pobranie albumu. Akcja odniosła ogromny sukces.

d43xsb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43xsb8