Trwa ładowanie...

PKP Intercity ma specjalną ofertę na Światowe Dni Młodzieży. Ruszyła sprzedaż biletów

Za 149 złotych można kupić karnet uprawniający do trzech przejazdów w czasie uroczystości. Jak mówi rzeczniczka PKP Intercity Beata Czemerajda, specjalny bilet będzie obowiązywał od 16 lipca do 15 sierpnia.

Share
PKP Intercity ma specjalną ofertę na Światowe Dni Młodzieży. Ruszyła sprzedaż biletówŹródło: Eastnews, fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
d3whtl8

Rozpoczęła się sprzedaż biletów kolejowych na Światowe Dni Młodzieży. Dalekobieżny przewoźnik PKP Intercity zachęca do specjalnej oferty dla pielgrzymów.

Za 149 złotych można kupić karnet uprawniający do trzech przejazdów w czasie uroczystości. Jak mówi rzeczniczka PKP Intercity Beata Czemerajda, specjalny bilet będzie obowiązywał od 16 lipca do 15 sierpnia. Uprawnia on do przejazdów pociągami kategorii Intercity i TLK w drugiej klasie. Do każdego przejazdu można pobrać bezpłatną miejscówkę. Taki bilet można wydrukować, ale można też zapisać w urządzeniu elektronicznym takim, jak telefon komórkowy.

Specjalne bilety będzie można kupić tylko przez internet. Beata Czemerajda wyjaśnia, że młodzi ludzie nie powinni mieć kłopotu z ich zdobyciem. Informacje w języku angielskim znajdują się na stronie internetowej. Także infolinia przewoźnika jest obsługiwana przez anglojęzycznych informatorów.

Światowe Dni Młodzieży rozpoczną się 20 lipca w parafiach i diecezjach na terenie całej Polski. Potem uroczystości przeniosą się do Krakowa. Będzie brał w nich udział papież Franciszek.

d3whtl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3whtl8
d3whtl8