Trwa ładowanie...
d42vcnk

PMPG Polskie Media i M. Lisiecki inwestują w biznesowy kanał inwestorzy.tv

Warszawa, 19.11.2015 (ISBnews) - PMPG Polskie Media i prezes spółki Michał Lisiecki podpisali umowę inwestycyjną i zostali strategicznymi inwestorami biznesowego kanału inwestorzy.tv, podała spółka. Łącznie PMPG i Lisiecki objęli około 15% akcji w spółce wydającej kanał.
Share
d42vcnk

PMPG obejmie również akcje nowej emisji spółki i będzie wyłącznym brokerem reklam dla inwestorzy.tv oraz wesprze telewizję silną promocją we wszystkich kanałach mediowych, podano w komunikacie.

"Zaangażowanie w inwestorzy.tv wynika z naszej strategii, która od dawna zakłada, że w portfolio grupy znajdzie się silne medium biznesowe, skierowane przede wszystkim do polskich przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zainteresowanych gospodarką i prowadzących działalność w tym obszarze. Strategia PMPG zakłada również inwestycję w media elektroniczne, m.in. w telewizję internetową, stąd współpraca z inwestorzy.tv znakomicie wpisuje się w te plany" - powiedział Lisiecki, cytowany w komunikacie.

Prezes zapowiedział także intensywne wsparcie promocyjne dla kanału w mediach wydawanych w ramach grupy PMPG.

d42vcnk

Inwestorzy.tv to projekt stworzony przez Telma Communications Agency i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). Telewizja wystartowała w maju 2015 r. jako kanał informacyjny. Nagrania inwestorzy.tv odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

PMPG Polskie Media jest grupą kapitałową funkcjonującą w szeroko pojętym obszarze mediów i komunikacji marketingowej. Jest m.in. wydawcą tygodników "Wprost" i "Do Rzeczy" oraz miesięcznika "Historia do Rzeczy", a także serwisów internetowych. Spółka debiutowała na GPW w 2006 r.

(ISBnews)

d42vcnk

Podziel się opinią

Share
d42vcnk
d42vcnk