Trwa ładowanie...
dws1ktn

Poczta Polska rekrutuje. W ekspresowym tempie

W ponad 30 miejscach w Polsce Poczta Polska przeprowadzi ekspresową rekrutację pracowników. Ma to pomóc uniknąć kłopotów w sezonie przedświątecznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczta Polska rekrutuje. W ekspresowym tempie
(East News, Fot: ANDRZEJ STAWINSKI/REPORTER)
dws1ktn

Szybka rekrutacja odbędzie się 14 listopada w godzinach 9-17. Na czym polega jego „ekspresowość”? Wystarczy w tych godzinach przyjść do wybranego punktu i zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną. Przeprowadzą ją bezpośredni przełożony oraz wspierający go regionalny rekruter – informuje portal Dlahandlu.pl.

Jeszcze podczas tej rozmowy kwalifikacyjnej kandydat dowie się o jej wyniku.

Pracownicy Poczty Polskiej dostaną w tym roku drugą podwyżkę

Nowi pracownicy są potrzebni Poczcie przede wszystkim w sortowniach i placówkach pocztowych. Sezon przedświąteczny to najbardziej wymagający czas w branży ze względu na dużą ilość wysyłanych paczek i listów. W Poczcie dodatkowo zatrudnienie może zdobyć nawet 1600 osób.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

Firma szuka jednak nie tylko pracowników tymczasowych. Cały czas otwarte są rekrutacje dla osób szukających stałego zatrudnienia. Poczta Polska kusi nie tylko umową o pracę, ale także dodatkowymi benefitami. Są wśród nich premie, trzynastka czy świadczenia socjalne. Poczta podkreśla, że do aplikowania zaprasza wszystkich – także osoby powyżej 50 lat, dotknięte niepełnosprawnością, oraz takie, które dopiero chcą się przekwalifikować.

dws1ktn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dws1ktn

Podziel się opinią

Share

dws1ktn

dws1ktn