Trwa ładowanie...
dehl4ox

Police złożyły w ARP zaktualizowany wniosek o udzielenie pomocy publicznej

03.11. Szczecin (PAP) - Police złożyły w Agencji Rozwoju Przemysłu zaktualizowany wniosek o udzielenie pomocy publicznej indywidualnej na restrukturyzację - poinformowała spółka w...

dehl4ox
dehl4ox

03.11. Szczecin (PAP) - Police złożyły w Agencji Rozwoju Przemysłu zaktualizowany wniosek o udzielenie pomocy publicznej indywidualnej na restrukturyzację - poinformowała spółka w środowym komunikacie.

"Aktualizacja Wniosku wynikała ze zgłoszonych przez ARP S.A. uwag do Planu Restrukturyzacji, stanowiącego załącznik do wyżej wymienionego Wniosku. Działanie to ma na celu konwersję uzyskanej przez Emitenta od ARP S.A. krótkoterminowej pomocy na ratowanie w długoterminową pomoc na restrukturyzację. Dodatkowo Emitent złożył wniosek o prolongowanie do dnia 31.12.2011 roku terminu spłaty kapitału udzielonej Emitentowi przez ARP S.A. pożyczki na ratowanie" - napisano w komunikacie.

Spółka podała także, że złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o wydanie opinii w sprawie pomocy publicznej. Opinia ta jest niezbędna do notyfikowania planu restrukturyzacji do Komisji Europejskiej.(PAP)

seb/ asa/

dehl4ox
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dehl4ox