Trwa ładowanie...

Policjant podejrzany o usiłowanie gwałtu

Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko Rafałowi D., podejrzanemu o
usiłowanie gwałtu

Policjant podejrzany o usiłowanie gwałtu
d1rlody
d1rlody

Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko Rafałowi D., podejrzanemu o usiłowanie gwałtu - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie prok. Bogusława Marcinkowska. Podejrzany jest policjantem.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut próby gwałtu. Krakowski sąd aresztował go na trzy miesiące. Małopolski komendant policji już wydalił go z policji.

Z uwagi na fakt, że śledztwo znajduje się na etapie początkowym oraz ze względu na dobro postępowania, prokuratura nie podaje żadnych informacji na temat postępowania i wyjaśnień podejrzanego.

"Po uzyskaniu informacji o zatrzymaniu podejrzanego i przedstawieniu mu zarzutów małopolski komendant wojewódzki policji podjął decyzję o natychmiastowym relegowaniu go z policji" - poinformowała w poniedziałek PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Jak ustaliła PAP, podejrzany policjant ma 38 lat, z których 19 spędził na służbie w policji. W nocy z piątku na sobotę został zatrzymany bezpośrednio po napaści w rejonie Plant i ul. Podzamcze.

d1rlody
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rlody