Trwa ładowanie...
d3ho0yy

Polnord kupił działkę w Ząbkach, docelowo chce tam wybudować ponad 600 mieszkań

02.01. Warszawa (PAP) - Polnord kupił działkę w podwarszawskich Ząbkach przy ulicy Powstańców. Wraz z sąsiednią działką, której przejęcie planowane jest do marca 2013 r., Polnord...

Share
d3ho0yy

02.01. Warszawa (PAP) - Polnord kupił działkę w podwarszawskich Ząbkach przy ulicy Powstańców. Wraz z sąsiednią działką, której przejęcie planowane jest do marca 2013 r., Polnord pozyska teren o powierzchni 3 ha. Chce tam wybudować ponad 600 mieszkań w segmencie popularnym - podała spółka w komunikacie prasowym.

Rozpoczęcie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na połowę 2013 r. Spółka podała, że wartość całego projektu w obecnych cenach sprzedaży to ponad 150 mln zł.

"Finalizacja tej transakcji jest jednym z etapów realizacji ogłoszonej przez zarząd strategii zwiększania portfela inwestycji mieszkaniowych na rynku warszawskim i trójmiejskim. W listopadzie Polnord podpisał porozumienie z MS Waryński Development na zabudowę mieszkaniową połowy z 7-ha działki przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Toczą się rozmowy z Elektrimem w sprawie Portu Praskiego. W ostatnich miesiącach spółka zakupiła także grunty w Gdańsku i Gdyni. Strategia zarządu Polnord przewiduje zwiększenie poziomu sprzedaży w perspektywie najbliższych dwóch lat do 1,5 - 2 tys. mieszkań rocznie" - napisano w komunikacie. (PAP)

pel/ ana/

d3ho0yy

Podziel się opinią

Share
d3ho0yy
d3ho0yy